Hakkımızda

Kurucularımız Hasan AVYÜZEN ve Ali YAŞAR ın ortak girişimi ile 1987 yılından beri faaliyet göstermekte olan firmamız çalışmalarını 1995 yılından buyana Deska Dekorasyon Boya İnşaat Taahhüt  Ticaret  ve Sanayi Ltd. Şti. adı altında yürütmektedir. Bursa ve çevre illerde bir çok önemli projeyi başarılı bir biçimde tamamlamış olan firmamız 37903 sicil nosu ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odasında kayıtlıdır.   

Firmamız her türlü boya ve dekorasyon işlerinin tatbikatının yanı sıra inşaat sektörünün hemen hemen her dalında faaliyet göstermektedir.  Ekip çalışması içinde bulunmamız ve her zaman en iyiyi, siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışmamız ile beraber gelen yüksek ürün kalitesi piyasada ki haklı yerimizi korumamızı ve üst seviyelere çıkmamızı sağlamıştır.    

Perakende boya ve boya malzemeleri satışı ile Ulu Caddedeki dükkanımız dışında Boya, Nalburiye, Elektrik Tesisat Malzemesi, Su Tesisat Malzemesi ve 1001 çeşit hırdavat ve inşaat malzemeleri ile 500 m2 lik Yapı Market şubemiz ile Görükle’de müşterilerimizin ihtiyaçlarına önemli ölçüde cevap vermekteyiz.